+
לרגל המצב וההנחיות הממשלתיות, אנו נאצלים לבטל את כל אירועי פסטיבל ירושלים לאומנויות 2020. יש בנו אמונה ותקווה לקיים את הפסטיבל בהמשך, כשכולנו נחזור לימים שקטים ולשגרת עבודה. תודה לכל הרוכשים, המתעניינים והתומכים.
לימים שקטים יותר,
צוות הפסטיבל

מוסיקה מהסרטים

01/06
ב' סיוון

18:00

כיכר הירח, רח' הלל 27

מוסיקה מהסרטים

תזמורת הראל של המרכז העירוני למוסיקה ע"ש אלפרט היא תזמורת כלי נשיפה ירושלמית.

התזמורת נוסדה בשנת 2004 על ידי יקיר ירושלים, פרופ' איתן אביצור ז"ל, ומאז גדלה והתפתחה, וכיום היא מורכבת מנגנים חובבים מכל הרקעים – מסטודנטים ועד פנסיונרים, מעורכי דין ועד ציירים, מכל העדות והדתות של ירושלים וסביבתה.

משנת 2018 מנצח על התזמורת עידו שפיטלניק, מנצח ירושלמי צעיר ופעיל, המשמש גם כמנצח של תזמורת הרחוב הירושלמית. התזמורת היא תזמורת חובבים סמי–מקצועית, המונה כ-35 נגני כלי נשיפה והקשה, ומשתתפת בקביעות בפסטיבלים ואירועים שונים.

במופע "מוסיקה מהסרטים" תנגן התזמורת רפרטואר מגוון של נעימות מתוך סרטים ידועים – מחזות זמר, סרטי אקשן, מערבונים, סרטי אנימציה וקומדיות רומנטיות. בין הקטעים שינוגנו בקונצרט: ג'יימס בונד, סיפור הפרברים, שודדי הקאריביים, משימה בלתי אפשרית, מחרוזת מערבונים של אניו מוריקונה ועוד.

 

אורך המופע 60 דקות. הכניסה לאירוע חופשית וללא תשלום. הישיבה באמפי תיאטרון כיכר הירח על כריות.
האירוע בשיתוף איגוד יוצרי הקולנוע בירושלים ומוזיאון יהדות איטליה. המוזיאון יהיה פתוח לקהל בערב המופע לכניסה בעלות סמלית. 

המוזיאון יהיה פתוח לקהל בעלות של 10 ש"ח בין 16:00 ל-21:00.
יתקיימו סיורים במוזיאון לכל המשפחה בשעה 17:00 ובשעה 19:30.
לפרטים נוספים באתר המוזיאון
כניסה חופשית

ניצוח וניהול מוסיקלי: עידו שפיטלניק
ניהול התזמורת: ירדן קידר

צילום: אלי ירון

כניסה חופשית

רכישת כרטיסים

מופעים דומים

חזרה לתוכניה