+
לרגל המצב וההנחיות הממשלתיות, אנו נאצלים לבטל את כל אירועי פסטיבל ירושלים לאומנויות 2020. יש בנו אמונה ותקווה לקיים את הפסטיבל בהמשך, כשכולנו נחזור לימים שקטים ולשגרת עבודה. תודה לכל הרוכשים, המתעניינים והתומכים.
לימים שקטים יותר,
צוות הפסטיבל

קצרים על הגג – קולנוע לילי

06/06
י"ז בסיוון

20:00

קולנוע סם שפיגל

קצרים על הגג – קולנוע לילי

קצרים על הגג – קולנוע לילי 

מקבץ סרטים קצרים מירושלים ועל ירושלים היישר מהגג החדש של סם שפיגל.
הקולנוע פתוח לקהל מהשעה 20:00 ועד חצות

מקבץ 1: 

סיור מודרך / בנימין פרידנברג / 2009  / 25 דקות איתן בן ה 31- מתגורר לבדו בירושלים ועובד בלילות בצביעת פסים בכבישים ברחובות העיר. העבודה הסיזיפית והמונוטונית נשזרת ברגעים אסוציאטיביים מחיי היומיום שלו — בין מציאות לדמיון, על הגבול בין זהויות, בין פס לפס בקווים מקווקווים.

מדע גדול / נעמה שמואלי / 2022 / 9 דקות אחרי שעזבה את דריה כדי ללמוד בניו יורק, אלישה חוזרת לביקור בארץ. בבילוי, כביכול חברי, במוזיאון המדע, הן מנסות לגשש את דרכן לרגע אינטימי אחרון יחד.

בשבחי היום / אורן אדף/ 2013 / 20 דקות צהרי יום שישי בירושלים. אורן משוטט בגן העצמאות וחייב לדבר עם אמא שלו,מחפש טלפון נייד זמין ויהי מה.

מקבץ 2: 

הלב הרעב / תום שובל / 2005 / 12 דקות נסים הולך לעשות עוד ניסיון כדי לשנות את דעתה של אתי, חברתו לשעבר. הוא יעמוד מתחת לבניין שבו היא גרה ובשידור חי של תוכנית הרדיו של איריס קול, הוא ינסה לחזור אל אהבת חייו. סיפור אהבה בלתי אפשרי המציע מבט שונה על אינטימיות חדשה.

שמישהו יגיד לי איך להרגיש / מיכל הולנד / 2021 אסתי עובדת בהוסטל לאוטיסטים בוגרים, שם היא מרגישה בבית. כשהיא יוצאת החוצה, אל העולם הרועש ורווי הגירויים, היא מתקשה למצוא את עצמה. אבל עכשיו היא מחליטה להפר את שגרת חייה. היא תעשה כל שביכולתה כדי לצלול אל שצף החיים הקצבי של שאר האנושות ולחלץ מסביבתה חום

מילים גדולות מאיש קטן / עידן זרמון / 2022 / פסיפס קולנועי שמאגד בתוכו פרגמנטים נרטיביים, שלושה סיפורים קצרים שזורמים אחד לתוך השני בעזרת ארבעה קטעי מעבר עם מוטיב חוזר. הסיפורים מציגים סיטואציות ואינטראקציות אבסורדיות ומזכירים זה את זה, אך אינם מקיימים המשכיות נרטיבית. כלומר, מפגש סיפורים שאינם מהווים יחידה קוהרנטית מבחינה עלילתית, אלא יחידות שמוסיפות רבדים לעולם כאוטי וחסר משמעות, כל פרגמנט מהווה פיסה בעולם הסינמטי של אבסורד ונונסנס.

כניסה חופשית

אוצרים: רומן מרז'ן יהודה בוגומולני, שירי פירסט

ההקרנות יתקיים בקמפוס ירושלים לאמנויות, קולנוע סם שפיגל (מנורה 3)

כניסה חופשית

רכישת כרטיסים

מופעים דומים

חזרה לתוכניה