+
לרגל המצב וההנחיות הממשלתיות, אנו נאצלים לבטל את כל אירועי פסטיבל ירושלים לאומנויות 2020. יש בנו אמונה ותקווה לקיים את הפסטיבל בהמשך, כשכולנו נחזור לימים שקטים ולשגרת עבודה. תודה לכל הרוכשים, המתעניינים והתומכים.
לימים שקטים יותר,
צוות הפסטיבל

עולם פנימי וחיצוני

24/06
יג' תמוז

19:30 פתיחת דלתות, 20:00 תחילת מופע

הפרסה 3, מחול שלם

עולם פנימי וחיצוני

ערב עבודות מחול של שתי יוצרות ירושלמיות:

מיזוג סוריאליסטי / Merge into Surreal

להקת המחול קון-קאלור והכוריאוגרפית מיה פופובה במופע המבטא את הדרמה המתרחשת בתוך הנפש במטרה לגעת במקורותיו של הפילוג הקיים בין חלקי האישיות שלנו. המופע בוחן כיצד דווקא מתוך הקושי והאתגר שבהכלת העצמי המורכב, אנחנו מצליחים לבנות מערך פסיכוסימביוזי של התמודדות עם מצבים המאפשר לנו להתפתח ולצמוח ומציג את חלקי האישיות השונים שלנו על ידי שתי דמויות על הבמה המבטאות תודעה אחת הנמצאת בקרב פנימי.

היצירה נבחרה להופיע עם חמישה פיינליסטים נוספים שנבחרו מתוך אלפי מועמדים בתחרות בינלאומית של פסטיבל המחול Open Look בפדובה שבאיטליה.

כוריאוגרפיה וקונספט: מיה פופובה I רקדנים: יעל כהן, מיה פופובה I דרמטורגיה: מיכל מג, מיה פופובה I מוזיקה: כריסטופר יאנג, פיליפ גלאס, גולפשטיין, מיכאל אגרי I תלבושות: סבטלנה טרייבוס I ניהול ופיתוח: מיכל בר-אור קארו

 

"STUFF"  מאת ובביצוע לנה ריקנר

השקפה על עולם פנימי וחיצוני, אישי ואוניברסלי. מחשבות, רגשות, וחוויות הנאספות אך גם מבקשות להשתחרר… עם אלגוריות עדינות למציאות האנושית, היצירה מביאה את הקהל למסע של חוויה רגשית ומרוממת הנשארת אחרי המופע.

We are such stuff as dreams are made on" W. Shakespeare"

היצירה הוזמנה והופיעה ב 2019 בונציה, איטליה Venice Biennale – Anima Mundi Festival, בסינגפור ODT Festival וזכתה לתמיכה מהקרן ליוצרים עצמאיים- משרד התרבות והספורט. היצירה נבחרה להופיע בפסטיבלים בינלאומיים נוספים ב 2020 באוסטריה, בלארוס וטאיוואן.

כוריאוגרפיה וביצוע: לנה ריקנר I מוסיקה: גרייסון מתיוס, הנרי פרסל, פרנץ ליסט I פס קול: וודי אלן I תלבושות: דניז קליין

 

 

 

כניסה חופשית
כניסה חופשית

רכישת כרטיסים

מופעים דומים

חזרה לתוכניה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות