+
לרגל המצב וההנחיות הממשלתיות, אנו נאצלים לבטל את כל אירועי פסטיבל ירושלים לאומנויות 2020. יש בנו אמונה ותקווה לקיים את הפסטיבל בהמשך, כשכולנו נחזור לימים שקטים ולשגרת עבודה. תודה לכל הרוכשים, המתעניינים והתומכים.
לימים שקטים יותר,
צוות הפסטיבל

ענת מלמוד – ההופעה

02/06
ג' סיוון

21:00

נוקטורנו לייב

ענת מלמוד – ההופעה

'תפילה מודרנית'

 ענת מלמוד – ההופעה

ענת מלמוד, פסנתרנית, זמרת ויוצרת ישראלית אותנטית ומרגשת שאהבת הקהל סביבה ממשיכה לחצות מגזרים. ב-2016 יצא אלבום הבכורה שלה, 'לפני השינה', שבזכותו קיבלה פרס אקו"ם למלחינה. מתוכו יצא גם השיר 'ניגון', שזכה להכרה רבה ברדיו ומושמע עד היום בתחנות רבות (גלגל"צ, כאן ג', 88 והתחנות האזוריות).

בזמן שחלף מאז, הספיקה ענת להשתתף בפסטיבלים רבים, ביניהם 'פסטיבל הפסנתר', 'אינדינגב' ו'מייד אין ג'רוזלם' ושיתפה פעולה עם מוזיקאים אהובים כמו הפיל הכחול, אסתר רדא ואדם בן אמיתי. לפני 3 שנים הוחתמה ע"י חברת הליקון בניהולם האומנותי והפקה מוזיקלית של רוני בראון. בתקופה הזו יצאו לאור 'להיות שמחה', 'אין אמת אחת' ו'חי ונושם' – שירים ודואטים חזקים שכבשו את הרדיו והרשתות והובילו למועמדותה בקטגורית אנשי השנה של גלגל"צ.

במקביל לחומרים חדשים שמתבשלים באולפן, בימים אלו היא יוצאת במופע חדש בהפקה של גל גולני, פסנתרן מחונן, קלידן ומפיק, שמנגן עם טובי המוזיקאים בארץ. ענת מלמוד תביא את קולה המיוחד והייחודי לפסטיבל.

כניסה חופשית

הפקה: ספקטרום – בית לתרבות ואמנות בירושלים
מנהל אמנותי: רם מזרחי שפינוזה

כניסה חופשית

רכישת כרטיסים

מופעים דומים

חזרה לתוכניה