+
לרגל המצב וההנחיות הממשלתיות, אנו נאצלים לבטל את כל אירועי פסטיבל ירושלים לאומנויות 2020. יש בנו אמונה ותקווה לקיים את הפסטיבל בהמשך, כשכולנו נחזור לימים שקטים ולשגרת עבודה. תודה לכל הרוכשים, המתעניינים והתומכים.
לימים שקטים יותר,
צוות הפסטיבל

חגים וחולין

02/06
ג' סיוון

20:00

ימק"א

חגים וחולין

"קנטוס" – מקהלת המכון ללימודי חוץ של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים


מקהלת קנטוס הינה מקהלה ירושלמית דינמית רב גילאית, המורכבת מזמרים וזמרות חובבים ומקצועיים כאחד. הרפרטואר המקהלה כולל יצירות קלאסיות קאנוניות ומודרניות בשילוב יצירות רב תחומיות. המקהלה מונה כארבעים זמרות וזמרים ופועלת באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים במכון ללימודי חוץ.

בקונצרט יבוצעו יצירות שונות הקוראות לנו להפנות מבט ליופיו של העולם הסובב אותנו. להקשיב לצלילים לראות את הצבעים, לחוש את הקודש ואת החולין ולהרגיש את השמחה, את העצב ואת מעיין החיים המבעבע. בין המלחינים: היידן, מוצרט, מנדלסון, שופן, קארל ג׳נקינס, נעמי שמר ועוד.

גב' רונית בנית, מנצחת, פסנתרנית ומעבדת. בוגרת האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. בעלת ניסיון רב בניצוח ובניהול מקהלות. בין היתר ניצחה וייסדה את מקהלת "כנסת ישראל" של הכנסת, את מקהלת גיתית ירושלים ושיתפה פעולה עם מאסטרו זובין מהטה. ניהלה מוזיקלית ואמנותית את המרכז העירוני למוסיקה ע"ש אלפרט בגיא בן הינום. בנוסף, היא מנצחת בשנים האחרונות על המקהלה הייצוגית של "אחוזת בית הכרם", בית ההורים "הוד ירושלים", מקהלת משרד ראש הממשלה, מקהלת "נווה שלם", מקהלת "נווה עמית" ועוד.

כניסה חופשית

מנצחת ומנהלת מוסיקלית: רונית בנית
פסנתרן ומנצח משנה: מר נילס טורוולד אוסטרבו
המכון ללימודי חוץ באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים

כניסה חופשית

רכישת כרטיסים

מופעים דומים

חזרה לתוכניה